Almanca Saati

Çift Dilde Eğitim

https://suniowset.com/amsterdam-onlain-prodazha-kokain-gashish-geroina-spais-mdma-amfetamin-gashish-ekstazi-sk-skorost-mefedrona-ekstazi-gashish.html Artsam Anaokulları’nda, 3, 4 yaş ve 5 yaş gruplarında “Çift Dilli Eğitim” programı uygulanır. Bu program dahilinde İngilizce eğitiminin yanı sıra Almanca eğitimi de verilmektedir.

here Çift dilli eğitimin, çocuğun hem sosyal gelişimine hem de kişilik gelişimine önemli katkıları olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Коста Брава купить кокаин, амф бошка меф и ск Çift dilli, olarak büyüyen çocuklar üzerinde yapılan araştırmalar, bu çocukların bilişsel gelişimlerinin daha hızlı olduğunu göstermektedir. Bu çocukların beyin aktivasyonu, çok daha yüksektir.

Çocukların zihin gelişimleri için İngilizce yanında Almanca öğrenmeleri, onların hayatta daha verimli ve aktif olmalarını sağlayacaktır. Dil öğrenmek, her zaman farklı kapılar açan bir fırsattır!

Öğretmen Ebru Koçak

0-7 yaş arası, çocukların beyninde pek çok nöron gelişir ve yapılanır. Çift dilli çocuklarda çok daha kompleks nöron bağlantılarının oluştuğu görülmüştür. Bu da bilişsel gelişimlerinin daha ileri düzeyde olduğunu gösterir.