Görsel Sanatlar Saati

Sanatla İç içe Eğitim

https://sunuiorise.com/svishtov-kupit-kokain-geroin-mdma-ekstazi-mef-mefedron-amfetamin-gashish-shishki-boshki.html Sanat, insanın kendini ifade etme yollarından biridir.
Kendisine sanatla ilgili alanlar erkenden açılmış, sanat eğitimi almaya başlamış her çocuk, yaşı ilerledikçe çevresindeki sanat olaylarını, biçimlendirmeleri yavaş yavaş değerlendirebilir, güzeli anlamaya ve aramaya başlayabilir.

https://paslpossion.com/indiya-zakladki-v-nalichii-amfetamin-boshki-kokain-spais-ekstazi-mdma-gashish-geroin-mef-mefedron-skorost.html Sanat eğitimi etkinliklerinde yaratıcılık eğitiminin ön planda tutulduğu, ıraksak düşünmenin geliştirildiği, bireyin kişisel gelişimi ve eğilimleri paralelinde yönlendirilmeye çalışıldığı en güvenilir ortamlardan birini sunmaya çalışıyoruz. Temel amaçları görmeye, aramaya, sormaya, deneme yapmaya, sonuçlandırmaya yönelik olan sanat eğitimi, yalnızca okulöncesi dönemde değil eğitimin her kademesinde kesintiye uğramadan devam etmelidir.
Derslerimizde estetik yargı yapabilme konusunda yardımcı olmayı amaçlarken, yeni biçimleri hissedip, eğlenmeyi ve heyecanlarını doğru biçimlerde yönlendirmeyi öğretiriz. Sanat eğitimimiz her çocuğu yaratıcılığa yöneltip, onun bilgisel, bilişsel, duyusal ve duygusal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir

Котуи купить кокаин, амф бошка меф и ск Görsel sanatlarda çocuklar kendi iç dünyalarını istedikleri malzemelerle, özgürce yansıtırlar. Bunu yaparken de düşünür, karar verir ve uygularlar. Böylece hem öğrenirler hem de kendilerini ifade ederler.

Öğretmen Burcu Güvensoy
  • Kendilerini ifade etmeleri,
  • Nesnelerle ilişkilerini tanımlamaları,
  • Hayal dünyalarını yansıtmaları,
  • El becerilerinin gelişmesi,
  • Bedensel koordinasyonlarının sağlanması