İngilizce Saati

Çift Dilde Eğitim

https://suniowset.com/shimkent-onlain-prodazha-kokain-gashish-geroina-spais-mdma-amfetamin-gashish-ekstazi-sk-skorost-mefedrona-ekstazi-gashish.html Çocukların küçük yaşlarda yeni bir dil öğrenme yetenekleri oldukça yüksektir. Çünkü çocuklar konuşulanları duyma, algılama, taklit etme ve tekrarlama yeteneğine sahiptirler ve çevreden duyulan her şeyi beynine kaydetmektedir. Dil öğrenimi çocuklarda kendiliğinden gelişen doğal bir süreçtir ve bu sürecin temeli erken çocukluk ve okul öncesi dönemde atılmalıdır.

Красноперекопск купить кокаин, амф бошка меф и ск Okulumuz, çocukların öğrenme ve gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak çeşitli algı modellerine özgü anlatım metotlarıyla yabancı dil gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

https://sweeimtheart.com/sharlerua-mefedron-shishki-geroin-kokain-metadon-mdma-mef-amfetamin.html Okulumuz, İngilizceyi ders olarak öğretmeyi değil; çocuğun İngilizceyi günlük hayatıyla özdeşleştirerek, ikinci bir dil olarak benimsemesini amaçlar. Bu yüzden İngilizce ders programımız oyunlarla, yaratıcı dans ve hareketlerle, dramtizasyonlarla, hikâyelerle, müzik ve şarkılarla desteklenerek çocuklar için eğlenceli bir hale getirilmiştir.

Artsam’da çocuklara İngilizce’yi oyunlarla, eğlenerek öğretiyoruz. Ana dillerinin dışında artık uluslararası dil haline gelmiş olan İngilizce’yi küçük yaştan itibaren öğrenmeleri hem gelişimleri hem de bundan sonraki hayatları için oldukça önemli.

Öğretmen Hande Karataş
  • Okul öncesi eğitimde ikinci bir dilin programda yer alması çocuğun hem dil, hem zihinsel hem de duygusal gelişimini destekler.
  • Farklı kültürlerin varlığının farkına varır ve başka insanlara karşı hoşgörülü olmasını sağlar.
  • Problem çözme becerilerini geliştirir. Matematiksel ve bilimsel becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.
  • İletişim becerilerini destekler ve utangaçlığın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Çocuklar, doğuştan sahip oldukları dil öğrenme yeteneklerini İngilizce öğrenmek için de kullanabileceklerini kısa zamanda fark ederler ve dil öğrenirken strese girmezler.
  • Hayatlarının ilerleyen dönemlerinde başka yabancı dilleri öğrenmek istediklerinde aynı doğal öğrenme yeteneklerini kullanırlar.