Hakkımızda

Art-Sam Çankaya Derin Eser Anaokulu

Biz Kimiz?

https://blackbdeaerry.com/osaka-kupit-zakladku-kokain-geroin-gashish-spais-ekstazi-mefedron-amfetamin-mdma-shishki-boshki.html 2010 yılında başladığımız okul öncesi eğitim-öğretim alanında hayata geçirmiş olduğumuz kurumlarımızın ilk hedefi mutlu çocuk-mutlu aile- mutlu toplum felsefesiyle başlamıştır.

https://unikilereque.com/murska-sobota-kupit-zakladku-kokain-shishki-boshki-gashish-amfetamin-geroin-mdma-ekstazi-skorost-mefedron.html Ön okulumuzda tecrübeli, Güler yüzlü, sabırlı ve empati yeteneği kuvvetli öğretmen- yardımcı personel ve idarecilerle çalışmak prensiplerimizin en başında bulunmaktadır. Okulumuzda çocuğunuzun mutluluğu, sağlığı, doğru beslenmesi, bireysel ve grup yeteneklerinin gelişmesi, sistemli gözlem ve bildirim yapılması, ifade-anlam ve kurgulama becerisi geliştirme, çocuk-okul-veli ilişkileri hassasiyetle takip edilmektedir.

Bizi diğer ön okullardan ayıran en önemli ilkemiz çocuğumuzun evindeki konfor ve sağlığın devamı için çalışmamızdır.

Tanıtım Filmimiz

Art-Sam Dünyası

Artsam Eğitim Kurumları eğitim, öğretim, yabancı dil, sanatsal, sportif ve bilimsel faaliyetler, beceri kazanma, kişisel gelişim ve psikolojik destek konularında hizmet veren bir oluşumdur.
1
Artsam'da okul öncesi çocukların tematik eğitim örnekleriyle zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyen, sanatla iç içe eğitim ilkesiyle yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, çift dile eğitimle erken çağda dil öğrenimini destekleyen aktif ve sorumlu eğitim anlayışı benimsenmektedir.
Artsam'da yemek listesi ve hazırlanma aşaması en az dersler kadar önemlidir. Zihinsel ve bedensel gelişimin en önemli unsurlarından olan sağlıklı ve dengeli beslenme eğitim programımızın vazgeçilmez en çok önem verdiğimiz parçalarındandır.